aktuality
Poštovní schránky


Nerezové zábradlí


Poštovní schránky

  • Jedná se o poštovní schránky určené k instalaci do bytových komplexů resp. panelových domů.
  • Poštovní schránky skládáme do sestav, které jsou poté osazeny do fixních výplní vchodových dveří popř. u typu GH-WT11 ukotveny na zed.
  • Těla poštovních schránek jsou z pozinkovaného plechu a vhozová dvířka z hliníku.

Společnost STEEL-TECH může nabídnou několik typizovaných poštovních schránek, které lze dodat ve všech dostupných RAL odstínech, které jsou na trhu.
Především se jedná o schránky rovného typu GH-5011 300R, které jsou nejčastěji používané do dveřní výplně. Tyto schránky mají zepředu vhoz a zezadu dvířka pro výběr pošty. Za vhozem je protikus, který zabrání nedovolenému výběru schránky ze předu.
Zešikmené schránky typu GH-5011 385X jsou vhodné také do dveří v bytových či panelových domech, kde jsou požadavky na vhoz, který zapadne níže do samotného těla schránky.

Dalším typem poštovní schránky je nástěnný typ GH-WT11, který je pro určen pro zabudování na zeď. Většinou se tento box používá do zádveří v domech.
Všechny typy schránek jsou vyrobeny tak, aby co nejlépe splnili Vaše požadavky na pohodlí při jejich užívání a zároveň zabránily nebezpečnému vniku nežádoucích osob do Vašeho domu.

Při výrobě dbáme především na kvalitu zpracování poštovních schránek a preciznost jejich instalace.
V případě Vašeho zájmu o naše produkty prosím kontaktujte odborného pracovníka naší společnosti, který Vám rád zodpoví případné otázky a bude Vám plně nápomocen.

V rámci výrobního programu - zpracování plechů nabízíme našim zákazníkům dodávku a montáž poštovních schránek.
Leták
Ceník poštovních schránek (ke stažení zde) 
© René Stanzel & Martin Došek